Jest to zaawansowany technologicznie materiał do natychmiastowych, kompleksowych i trwałych napraw uszkodzeń nawierzchni dróg dowolnego rodzaju, także betonowych. Asfalt na zimno aplikuje się znacznie łatwiej i szybciej niż tradycyjny asfalt na gorąco. By załatać dziurę w nawierzchni, wystarczy ją odpowiednio oczyścić, ułożyć odpowiednią ilość masy bitumicznej i właściwie ją rozprowadzić, a następnie zagęścić – ubić. Taka forma naprawy jest szczególnie cenna wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze stałym, regularnym ruchem pojazdów i pieszych. Na koniec warto przy tym zaznaczyć, że remont masą bitumiczną to rozwiązanie korzystne cenowo. Produkt można zastosować przy naprawach dróg, parkingów, chodników, torowisk oraz wszelkich innych nawierzchni asfaltowych i betonowych.

Należy zadbać o to, aby podłoże, przed ułożeniem mieszankimineralno-asfaltowa, było wolne od luźnych kawałków, od wody, lodu, śniegu brudu i wszelkich zanieczyszczeń. Przy wbudowywaniu mieszanki mineralno-asfaltowej na betonie względnie niewielkiej grubości w celu polepszenia przyczepności polecane jest zastosowanie na podłożu krawędziach. Dzięki specjalnemu sprayowi z łatwym w użyciu dozownikiem obracanym o 3600 można małe powierzchnie zagruntować bez użycia dodatkowych narzędzi.

Asfalt na zimno ( https://bitumer.pl/asfalt-na-zimno-zastosowanie-i-wytrzymalosc/ ) jest trwałą i solidną masą, która doskonale nadaje się do załatania i naprawy zniszczonych fragmentów drogi. Ten rodzaj asfaltu, swoje doskonałe właściwości zawdzięcza składnikom takim jak bitum i odpowiednie modyfikatory. Naprawione odcinki drogowe mogą być użytkowane niemal od razu po nałożeniu masy. Asfalt na zimno używany jest do łatania dziur na jezdniach, ścieżkach, lotniskach oraz parkingach. Jeśli mają Państwo {problem|drawback|downside} z dziurawą drogą i zastanawiają się, jak kłaść asfalt na zimno, poniżej proponujemy rozwiązanie. Masa przyda Ci się podczas wykonywania prac naprawczych w asfaltowej nawierzchni.

Mieszanka mineralno-asfaltowa: https://bitumer.pl/masa-bitumiczna/ produkowana jest z mieszaniny kruszywa łamanego i lepiszcza bitumicznego. W ten sposób powstała masa na zimno jest gotowym produktem do wykonania remontów nawierzchni oraz wypełniania ubytków i wybojów. Masa na zimno służy do ogólnego profilowania nawierzchni dróg i chodników. Zaletą stosowania masy na zimno jest duża odporność na starzenie się oraz doskonała przyczepność do podłoży.

25-kilogramowe porcje są praktyczne w użyciu przy drobnych naprawach, a także większych remontach dróg. Renowację nawierzchni swojego podwórka, możliwy jest zakup pojedynczych worków. Z kolei dla {firm|agency} zajmujących się konserwacją dróg publicznych tak podzielony materiał będzie wygodny w transporcie oraz w trakcie prac.

Naprawy asfaltu na zimno- jest wytrzymałym produkt na bazie mieszanki bitumów, żywicy i kleju służący do naprawy dziur w asfalcie i betonie. Idealny do naprawy dziur na drogach, parkingach, ścieżkach i innych powierzchniach bitumicznych i betonowych. Po wyschnięciu tworzy trwałą i wytrzymałą na ciągły ruch powierzchnię.

Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo.pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Warunki korzystania z usługi oraz Polityka prywatności Google. Czy zastanawialiście się, jak w dzisiejszych czasach powstają ogromne konstrukcje hal magazynowych czy produkcyjnych?

Rozprowadzić mieszankę na zimno w ubytku nawierzchni. Głębokość ubytku nie powinna być mniejsza niż {3|three} cm. Na wycięty, oczyszczony z luźnych fragmentów nawierzchni i suchy ubytek należy wysypać zawartość worka. Mieszanka w momencie wbudowania powinna mieć temperaturę nie niższą niż 5°C.

Dysponujemy różnymi formami transportu ,możliwe jest dostarczenie pojedynczych palet z naszym produktem jaki również organizujemy transporty wielkogabarytowe do 25 ton. Mieszanki należy przechowywać w chłodnym i zacienionym pomieszczeniu, z dala od ognia i wysokiej temperatury. Stosowanie się do tych zaleceń pozwala na 12-miesięczny okres przechowywania produktu.