Kolonie i grupy zorganizowane Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla większych grup. Jeśli chcą państwo przetransportować większą ilość osób to nasze pojazdy są świetną propozycją dla każdej grupy. Oferujemy przejazd na terenie Władysławowa i Chłapowa z i do dowolnego miejsca oraz wynajęcie naszych pojazdów jeśli planują państwo więcej przystanków. Grupy dzielimy na tę powyżej 20 osób oraz na tę powyżej 40 osób. Chłapowo To malownicza wieś przyległa do Władysławowa, świetna baza noclegowa oraz alternatywa dla plaży we Władysławowie.

Wycieczki melexem są organizowane przez doświadczonych przewodników, którzy znają okolicę jak własną kieszeń. Dzięki temu, że wycieczki są prowadzone przez profesjonalistów, można być pewnym, że poznamy wszystkie najciekawsze miejsca w Łebie i okolicy oraz usłyszymy ciekawostki i anegdoty na temat historii i kultury tego regionu. Wycieczki melexem w Łebie są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań turystów, dzięki czemu można skomponować trasę wycieczki według własnych preferencji.

Do każdego domku przynależy miejsce parkingowe a na wyposażeniu znajduje się parawan i leżaki z których można swobodnie korzystać w czasie urlopu w Sarbinowie. Zapraszamy do wypoczynku w uroczej miejscowości Lubiatowo. Oferujemy nowo wybudowany, komfortowy domek dla 2-6 osób.

Bilet normalny, w weekendy kosztuje niewiele ponad four złote. Niekoniecznie, jednak opłata za wejście to nie jedyny koszt jaki ponosimy. Przecież trzeba gdzieś zaparkować, kupić pocztówki, pamiątki, wypić kawę czy zjeść watę cukrową.

W kadrach i kilku słowach opisuję Hel atrakcje i ciekawe miejsca. Jedna to budynki, które niszczeją, a stanowią synonim byłego luksusu przetwórstwa rybnego z minionej epoki. Jeżeli chcecie Państwo urozmaicić sobie pobyt nad morzem proponujemy wynajem naszych pojazdów do własnej dyspozycji. Teren wschodniego wybrzeża Bałtyku posiada wiele miejsc wartych obejrzenia. Przy opuszczaniu ośrodka należy dopilnować, aby wszelkie urządzenia (poza lodówką) były wyłączone, okna i drzwi zamknięte.

Morze radości i zabawy zapewni pobyt w Aquaparku Reda, dlatego czas zaplanować wakacyjny wyj… Teren Słowińskiego Parku Narodowego jest całkiem rozległy, a trasa na Ruchome Wydmy biegnie uroczym terenem przez las. To opcja na dłuższy spacer okay. 5 km lub świetną wycieczkę rowerową. Czas przejścia/przejazdu zależy od Waszego tempa.

Hotel oszczędza, ponieważ jest więcej gości. W większości polscy stażyści, którzy wskazują najlepszy dla nas stolik. Obsługa sali czuwa nad higieną i każde zabrudzenie zaraz sprząta. Czuwa też, by dzieci nie macały jedzenie, a jak tak się stanie to macane kawałki są wyjmowane. Higiena w hotelu jest bardzo na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *