Po prostu dbamy o własny sprzęt aby działał jak najlepiej na rzecz naszych kontrahentów. Oferta dzierżawy i wynajmu drukarek ABM SYSTEM zdaje się idealnie wpisywać w wymienioną wyżej sytuację. Najlepszym rozwiązaniem, zarówno długo jaki i krótkoterminowym – zależnym od potrzeb klienta, jest wynajem drukarek i kserokopiarek. Niezależnie od tego, czy potrzebuje się kserokopiarki na jeden dzień czy też na zdecydowanie dłuższy okres – maksymalnie 60 miesięcy. Dzięki tej formie eksploatacji kserokopiarki w bardzo łatwy i przejrzysty sposób można zaplanować i obniżyć budżet na wydruki, kopie, faxy i skany w firmie. Stale niskie ceny i jasno określone warunki ubezpieczają Państwa przed niespodziewanie drogimi naprawami i wydatkami na eksploatacje urządzenia.

Dzierżawę kserokopiarki w Klienci doceniają nie tylko możliwość optymalizacji kosztów, ale również korzystania z zasobów naszego działu technicznego. W ramach usługi oferujemy pomoc w konserwacji sprzętu oraz jego serwisowaniu. Dzierżawa kserokopiarek oraz innego sprzętu biurowego od KC Consulting to pewność najwyższej jakości, dostosowania sprzętu do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy, a także pełna optymalizacja kosztów pracy biura. Elastyczność współpracy, jaką gwarantuje dzierżawa kserokopiarek pozwala nam natychmiastowo reagować na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstw. Wejdź do naszego showroomu i sam zdecyduj, które urządzenia będą najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb.

Zazwyczaj koszty wynajmu maszyn kserujących są mniejsze – nawet przy założeniu wypożyczenia długoterminowego. Dodatkowo, wynajem kserokopiarek ułatwia miesięczne budżetowanie każdej małej i średniej firmy. Tym co pozostaje nie bez znaczenia jest również łatwiejszy dostęp do nowych technologii i nowoczesnego sprzętu, których zakup często mógłby okazać się niemożliwy. Warto również wspomnieć o tym, że klient otrzymuje, pełnowartościowe, fabrycznie nowe urządzenie, które po jakimś czasie może odkupić na preferencyjnych warunkach. Oprócz merytorycznego wsparcia technicznego, oferuje również kompleksową i pełną obsługę serwisową – dzięki temu maszyny będą działać bezawaryjnie.

Są to tonery, tonery do drukarek laserowych, kartridże lub butelki z atramentem w zależności od sprzętu. Bez kosztów materiałów eksploatacyjnych oraz opłat związanych z okresowymi przeglądami i konserwacjami. Dzięki temu możemy służyć Tobie wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższą jakość usług. Dokładnie znamy urządzenia które oferujemy i chętnie doradzamy przy wyborze najlepszej kserokopiarki. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby, a zaproponujemy Tobie urządzenie na miarę wymagań i możliwości finansowych. Nasi fachowcy zaproponują najkorzystniejszą formę dzierżawy kopiarki, dopasowując jej czas trwania i rodzaj sprzętu specjalnie do Państwa firmy.

Zajmujemy się wyposażaniem biur w urządzenia elektryczne, takie jakdrukarki, drukarki wielofunkcyjne, kserokopiarki, projektory i aparaty fotograficzne. Prowadzimy także serwis drukarek i wszystkich pozostałych urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Przedsiębiorcom zKrakowa, Tarnowa, ale i z całej Polski, którzy nie czują potrzeby zakupu własnego urządzenia oferujemy wynajem kserokopiarek idrukarek. Dzierżawa kserokopiarek odbywa się na preferencyjnych warunkach.

Serwis dbający o sprawność urządzenia przez cały okres umowy. Zapewniamy wszechstronną linię profesjonalnego sprzętu do kopiowania dla potrzeb wszystkich profili biznesowych. Na naszej witrynie mogą być używane dwa rodzaje ciasteczek – sesyjne oraz stałe. Te pierwsze pozostają na Państwa urządzeniu jedynie podczas korzystania z Naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *