Oferujemy produkt najwyższej jakości, którą potwierdzają pozytywne opinie {firm|agency} i instytucji samorządowych wykonujących naprawy nawierzchni drogowych. Masa na zimno CANDERBIT wyróżnia się trwałością oraz łatwością stosowania. Wykonywanie prac przy użyciu mieszanki https://bitumer.pl/masa-bitumiczna/ nie wymaga użycia dodatkowych emulsji i lepiszczy gruntujących oraz specjalistycznego sprzętu.

Jest możliwe wykonanie naprawy nawierzchni czy regulacji włazu bez konieczności wykonania organizacji ruchu. Oferujemy wysokiej jakości produkty do budowy i naprawy dróg. Układa się go warstwą nie przekraczającą 5 cm po zagęszczeniu. W przypadku większych ubytków należy wypełniać je kolejnymi warstwami po zagęszczeniu warstw poprzednich (niższych). Maksymalna grubość pakietu z warstw mieszanki nie może przekraczać 15 cm.

Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Produkty dostarczamy bezpośrednio do Twojego domu – do wyboru proponujemy różne sposoby płatności – możesz bezpłatnie odesłać towar, jeżeli się nie będziesz z niego zadowolony. Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.

W galerii mogą Państwo zobaczyć nasze realizacje i wykonane prace z użyciem produktów oferowanych przez naszą firmę. W przypadku dodatkowych pytań lub zapytań cenowych pozostajemy do Państwa dyspozycji. Oraz wiele innych produktów dostępnych na zamówienie. Worki z asfaltem można przechowywać na wolnym powietrzu zabezpieczając ją przed działaniem promieni słonecznych. Asfalt można przechowywać do 18 miesięcy w suchym zacienionym miejscu, w szczelnych workach, bez przemieszczania.

Nie wymaga wysokich temperatur – należy układać go na zimno: https://bitumer.pl/asfalt-na-zimno-zastosowanie-i-wytrzymalosc/ . Działa podobnie jak kleje, uzupełniając ubytki w nawierzchni. Duży worek, w którym zamknięty jest asfalt na zimno, pozwala na wykonanie kilkunastu napraw albo pozostawienie zapasu w razie konieczności. Czas, zmiany pogody i obciążenia mogą sprawić, że na powierzchni dróg pojawią się pęknięcia, wyrwy i dziury.

Biguma TL {82|eighty two} umożliwia skuteczne uszczelnienie pęknięć jezdni betonowych i asfaltowych oraz innych betonowych elementów konstrukcyjnych stosowanych w budownictwie lądowym nadziemnym i podziemnym. Zazwyczaj mieszanki asfaltowe sprzedawane są w workach 25-kilogramowych, co wystarcza na pokrycie ubytku o wielkości około jednego metra kwadratowego i głębokiego na 1 centymetr. Kładzenie masy asfaltowej na zimno można stosować w przypadku ubytków o różnej wielkości. Niestety tego typu mieszanki nie nadają się do naprawy duży odcinków dróg, a jedynie małych dziur.

Wszystkie surowce używane do produkcji IRR mają akceptacje laboratorium angielskiego, którego zespół naukowców pracuje ciągle nad optymalizacją zastosowań masy asfaltowej na zimno . Mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno „Lubartów” produkowana jest na Wytwórni Mas Bitumicznych i Emulsji Asfaltowych w Sernikach oraz na Wytwórni Mas Bitumicznych w Bucha³owie. Nasz sklep oferuje 25 kg worki z masą asfaltową, przystosowaną do pojedynczych napraw na zimno.

Należy jednak pamiętać o tym, by pojedyncza warstwa nie była grubsza niż 2 cm. Przy głębszych ubytkach należy, położyć kilka kolejno zagęszczanych warstw. Mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno firmy TRAKT S.A. Jest mieszanką typu otwartego, produkowaną z mieszaniny kruszywa łamanego naturalnego, otoczonego upłynnionym asfaltem drogowym.