W każdym segmencie znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Szanowni Państwo, zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego „Błękitne Zamorze” w Niechorzu. Każdy domek ma możliwość pomieszczenia maksymalnie 6 osób.

Brakuje na niej Góry Rowokół, bo do niej nie udało nam się tym razem dotrzeć. Pamiętaj, że Słowiński Park Narodowy to przede wszystkim spokój i unikatowa przyroda. Tutaj warto się przede wszystkim zatrzymać, wziąć głęboki oddech i odpocząć. Hotelowy Melex dowiezie całą rodzinę w wybrane miejsca Jarosławca i okolic. Przy ulicy Łąkowej jest parking publiczny z wydzielonymi miejscami dla niepełnosprawnych.

Melexy Łeba to także doskonała propozycja na wieczorny wypad z przyjaciółmi lub rodziną. Wieczorne wycieczki melexem są jeszcze bardziej magiczne niż te w ciągu dnia. W trakcie wycieczki można podziwiać piękne zachody słońca nad Bałtykiem, a także zobaczyć miasto i okolicę w innym świetle. Wieczorne wycieczki melexem to również świetna okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie oraz zrobienia niepowtarzalnych zdjęć, które będą przypominały o wakacyjnych wspomnieniach przez wiele lat.

Ruchome wydmy w Łebie są wyjątkowym zjawiskiem przyrodniczym. Dla turystów udostępniona jest Wydma Łącka, która jest najwyższym szczytem wydm – ma 42 m n.p.m. Jej nazwa pochodzi od osady rybackiej Łącko, która została przez nią zasypana. Co roku przemieszczają się one o 1,2 – 1,6m w kierunku wschodnim. Swój biały kolor zawdzięczają piasku pozbawionemu próchnicy. Naszym Gościom polecamy wybrać się tam rowerami. Najlepiej spakować się na kilkugodzinną wycieczkę, która przewiduje piknik na plaży.

Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) dostępne są w formie bufetu w hotelu Miraluna Seaside, jest go dużo i jest dość różnorodne ale dostępne jest mało ryb i owoców morza. Plaża w pobliżu hotelu (ok. 3 minut pieszo) jest kamienista a najbliższa plaża piaszczysta oddalona jest o około 15 minut pieszo. Nie ma możliwości spacerów bo nie ma żadnej promenady. Także trzeba wypoczywać przy basenach i korzystać z All Inclusive albo przy plażach albo zwiedzając wyspę.

Bez problemu można zaparkować auto bezpośrednio przy domkach. W trosce o naszych gości zapewniamy im bezpieczeństwo w postaci monitoringu i ogrodzonego terenu obiektu. Domki są czynne przez cały rok, położone w cichej okolicy, okay. 10 min spacerem do szerokiej plaży, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego lasu. Na parterze duży salon z kuchnią (pełne wyposażenie) oraz łazienką.

Cały szlak czerwony – licząc od parkingu do wydm liczy w jedną stronę 5,5 km. Po okay. three,5 km zobaczycie Muzeum Wyrzutni Rakiet – koniecznie zajrzyjcie do niego ! O muzeum więcej piszemy niżej w tym artykule. Pokonanie szlaku do wydm to min. 1h w jedną stronę. Na miejscu na wydmach też pewnie spędzicie około 1h. Tak więc na wycieczkę musicie zaplanować min. 4-5h.