W odległości 4km w Dziwnowie znajdują się 2 porty ze świeżą rybą oraz grocery store Polo i stacja benzynowa. Piękne, czyste plaże zapraszają do słonecznych kąpieli – a to wszystko zaledwie 20 min spacerkiem od naszych domków! Do plaży można dojechać samochodem oraz rowerem . Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji. Pierwsza komunia, imieniny czy też stypa – zadbamy o posiłki, wystrój sali oraz noclegi dla gości.

Oprócz tego, że wycieczki melexem są wygodne i ekologiczne, to również bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym. Melexy są kolorowe i przyciągają uwagę, dzięki czemu można wyróżnić się na tle innych turystów. Wycieczki melexem pozwolą Ci zobaczyć Łebę i okolice w niepowtarzalny sposób i na długo zapadną Ci w pamięć. Melexy Łeba to także doskonała propozycja dla osób, które nie chcą spędzać całego dnia na plaży, ale jednocześnie chcą poznać uroki nadmorskiej okolicy.

Konie, Ranczo Mustafa – Konie pod siodło, w zaprzęgu, nauka jazdy konnej, jazda konna w terenie, pensjonat dla koni. Jest to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa – Służewiec 1997. Również na najmłodszych czekają kuce, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem już od najmłodszych lat.

Należnosć płatna z góry w dniu przyjazdu , za cały deklarowany pobyt. Rezewacja ważna po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 30 % wartości całego pobytu w ciągu 3 dni od wstępnej rezerwacji. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać w domku, oraz na terenie posesji, wyjątkiem może być wczesniejsze zgloszenie u wlaściciela obiektu. Obowiązuje opłata klimatyczna zgodnie z uchwała Rady Gminy. Akceptujemy zwierzęta po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu – oplata 20 zł doba.

Piasek unicestwia drzewa i przyrodę – więc widzimy martwy las – prawie jak w Namibii ! Po zejściu z najwyższej wydmy skierujcie się piaskiem w stronę morza – zobaczycie plażę nad Bałtykiem BEZ PARAWANÓW 🙂 Prawie dziką ! Chociaż od centrum Białogóry na nadbałtycka plażę jest około 1.5 kilometra, to droga na nią prowadzi przez las i nie jest uciążliwa.

Domki w Grzybowie (koło Kołobrzegu) dają możliwość zamieszkania nawet ośmiu osobom. Na parterze znajduje się duży pokój z aneksem kuchennym. W kuchni są do dyspozycji garnki, talerze, sztućce, filiżanki i szklanki.