Posiadamy profesjonalnych techników serwisu specjalizujących się w dziedzinie kserokopiarek. Dlatego wybór naszej oferty jest zagwarantowaniem bezpieczeństwa, wysokiej jakości oraz efektywności podczas każdej kopii z naszych maszyn. Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE DX C3835i, wspiera bezpieczne i wydajne przetwarzanie dokumentów oraz kolorowy druk. To nowa generacja inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowanych z myślą o wsparciu I przyspieszeniu każdego etapu cyfrowej transformacji. Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE DX C3830i, wspiera bezpieczne i wydajne przetwarzanie dokumentów oraz kolorowy druk. Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE DX C3826i, wspiera bezpieczne i wydajne przetwarzanie dokumentów oraz kolorowy druk – https://markor.com.pl/serwis-kserokopiarek/

Nasi pracownicy doradzą Ci, która kserokopiarka będzie dla Ciebie najlepsza. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz urządzenia laserowego czy innego rodzaju, znajdziemy dla Ciebie najlepszy sprzęt. Fachowa i rzetelna obsługa klienta jest dla nas najważniejsza. Dopasowując się do możliwości finansowych naszych klientów, robimy wszystko, aby zaspokoić ich potrzeby. Wszelkie transakcje na naszej stronie są w pełni bezpieczne, dajemy gwarancję na zakupione produkty. Oferujemy wysokiej jakości, wydajny, wytrzymały, przyspieszający pracę i posiadający wiele przydatnych funkcji sprzęt, który sprawdzi się zarówno w mniejszych przedsiębiorstwach, jak i dużych biurach.

Ciasteczka stałe pozostają na Państwa urządzeniu tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu kiedy zostaną usunięte. W okresie16 miesięcyklient wykonywał średnio8120 kopii/wydruków miesięcznieoraz korzystał z standardowej eksploatacji urządzenia. Mają pierwszeństwo dostępu do dowolnych części i podzespołów. Dzięki temu czas ewentualnej naprawy został skrócony do minimal. Pakiety cenowe są indywidualnie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Przedsiębiorcy mogą zaplanować wydatki – wiedzą, ile zapłacą.

W koszty wynajmu są już wpisane tonery, ewentualne naprawy i podstawowa opieka informatyczna. Znacznie ogranicza to ilość obowiązków związanych z użytkowaniem sprzętu biurowego. Nasze urządzenia są też często wypożyczane na różnego rodzaju konferencje i eventy. Forma wypożyczenia kserokopiarki w celu jej używania bez konieczności zakupu sprzętu i ponoszenia kosztów związanych z serwisem oraz zakupem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.