Odbioru prac, sprawdzasz czy wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli coś zauważysz co Ci się nie spodoba, pracownicy od razu będą starali się poprawiać znaleziony downside. Po zakończeniu ewentualnych poprawek, spisywany jest protokół odbioru, po zakończnieu którego następuje dopiero rozliczenie płątności za usługę. Jeżeli chcesz fakturę VAT na taką usługę, wpisz dane do wystawienia faktury na protokole odbioru , fakturę otrzymasz wtedy pocztą. Na większość naszych usług związanych z impregnacją udzielana jest gwarancja zależna od rodzaju powierzchni, stopnia ochrony i zadań eksploatacyjnych danej powierzchni.

Odporny na ścieranie.Trwałe wiązanie chemiczne z powlekaną powierzchnią zapewniające znakomitą odporność na ścieranie. Produkty konkurencyjne w łatwy sposób poddają się ścieraniu. Powłoki na bazie rozpuszczalnika można nanosić minimal po 5 godzinach od naniesienia impregnacji hydrofobizującej.

Ponadto jesteśmy zobowiązani do prowadzenia dokumentacji zgodnie z przepisami handlowymi i podatkowymi (art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia o ochronie danych). Dane są przekazywane do dostawcy usług hostingowych, który zarządza witryną w naszym imieniu. Nie ma miejsca przekazywanie danych osobowych osobom trzecim. Planujemy zachować dane przez okres 10 lat, a następnie je usunąć. Przesyłanie danych do krajów trzecich spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego nie jest zamierzone. Tutaj znajdziesz całą dokumentację produktów taką jak karty techniczne, karty charakterystyki, deklaracje właściwości użytkowych oraz ogólne warunki sprzedaży i materiały marketingowe.

Środki chemiczne służące do zabezpieczenia betonu przed negatywnym wpływem wody i wilgoci działają na prostej zasadzie. Impregnat hydrofobowy dokładnie rozprowadzony na całej powierzchni zmienia się w szczelną powłokę chroniącą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Skład hydroizolacji oparty jest o związki krzemianowe, które przedostają się do wnętrza komórek materiału i szczelnie wypełniają jego strukturę. Dochodzi wówczas do zjawiska hydrofobizacji preparatu, który łączy się z cząstkami zawartymi w środku chemicznym silnymi wiązaniami, jednocześnie nie blokując dostępu tlenu.

Jeśli szukasz odpowiedniej izolacji dla swojego budynku, która zatrzyma ciepło i zapewni Ci spokojną zimę, zapoznaj się z podstawowymi trzema metodami dociepleń. Przy rosnących cenach paliw i energii elektrycznej oraz rosnących kosztach, jakie musimy przeznaczyć na ogrzewanie budynków, izolacja jest nieunikniona. Warto więc zainwestować w izolację budynku dobrej jakości, by przynajmniej w jakiejś części uchronić swój budżet. Stosowanie w naprawach konstrukcji inżynierskich produktów nieodpornych na wielokrotne, cykliczne zmiany temperatury jest często główną przyczyną niepowodzenia wykonywanych robót.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *