Jak co roku, w maju 2019 roku odbyła się Konferencja Biznesowa Autoryzowanych Partnerów Handlowych firmy Ricoh. Wszędzie gdzie potrzebna jest niezawodna i niewielka czarno-biała drukarka laserowa dla małej grupy roboczej, COPY Felix poleca Xerox Phaser 3330. Wyposażone w funkcje kopiowania, drukowania oraz skanowania w kolorze, funkcję faksu i nowoczesne rozwiązania takie jak np. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Z myślą o naszych klientach, którzy wykonują wydruki techniczne w dużym formacie na naszym punkcie pojawiła się maszyna Oce ColorWave 650. Dzięki czemu na bieżąco możemy wykonać druk czarno-biały i/lub w kolorze do 225 arkuszy A1 na godzinę.

Wypełnienie formularza zajmie tylko chwilę, a dzięki temu otrzymasz od nas wsparcie w wyborze urządzenia i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Końcowy koszt wynajmu jest zależny od wybranego modelu i konfiguracji urządzenia. Najlepiej wybrać urządzenie, które będzie dopasowane zarówno pod względem wydajności, jak i funkcjonalności. Dostarczamy urządzenia, które nie tylko pełnią podstawową rolę drukarki firmowej, ale stanowią ważny punkt na ścieżce procesów firmowych. Nowoczesny sprzęt to nie tylko dobrze wykonane zadania, ale również wsparcie i optymalizacja codziennych czynności w biurze.

Wykonanie dokumentacji dla potrzeb kompleksowej termomodernizacji 17 budynków użyteczności publicznej. Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia z metody prof. A. Wspólorganizacja i promocja miasta w trakcie realizacji projektu Perły Samorządu w 2020 roku.

Odpowiadamy za dostarczenie sprzętu, jego instalację u klienta oraz przeszkolenie pracowników. Kompleksowa usługa dostosowana jest do potrzeb dzierżawcy, a sprzęt z powodzeniem można eksploatować już od pierwszego dnia. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zajmuje się profesjonalną naprawą i serwisem kserokopiarek Konica-Minolta. Zapewniamy najwyższą jakość usług i szybkie, skuteczne naprawy. Jesteśmy najlepszym wyborem, jeśli szukasz usług druku dla swojego domu lub firmy.

Doskonałe rozwiązanie stanowi więc dzierżawa takiego sprzętu, czyli po prostu możliwość wypożyczenia go w zamian za wnoszoną co miesiąc opłatę. Nasz serwis drukarek Łódź Bałuty drukarek pozwala na szybką diagnozę i naprawę, z łatwym dojazdem do klienta (zarówno osób prywatnych jak i firm). Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszym serwisem drukarek w celu wstępnej diagnozy. Można to zrobić wypełniając kwestionariusz diagnostyki drukarki on-line. Następnie po otrzymaniu wstępnej diagnozy można umówić się na wizytę w naszym serwisie. O ile drukarka nie ma dużych rozmiarów lub nie wymaga konfiguracji na miejscu, nie zaleca się naprawy drukarki u klienta.

To sprawia, że wynajem kserokopiarek stanowi jedną z najbardziej korzystnych kind użytkowania sprzętu biurowego. Klientów zainteresowanych wynajmem kserokopiarek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą wypożyczalni Kserotechnik. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze urządzenia, które najlepiej wpisze się w potrzeby i wymagania danego środowiska pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy już dziś i dopasowania jej do swoich oczekiwań. Zadowolenie klienta jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego każdego dnia staramy się zaspokoić potrzeby odbiorcy. Kserokopiarka marki Konica Minolta to urządzenie cechujące się wydajnością druku, tworzące dokumenty i wizytówki w różnym formacie, dostosowane do potrzeb małych, dużych i średnich agency.